Kontaktid

AS Graanul Invest
Humala 2, 10617 Tallinn, EESTI

Telefon: 6699870
Faks:      6699871
E-post:    info@graanulinvest.com

Registrikood: 10990825
Käibemaksukohuslase number:  EE100868265

Juhatuse esimees/CEO

Raul Kirjanen
raul.kirjanen@graanulinvest.com
Telefon 669 9870

Müük ja arendus

Juhatuse liige/COO

Jaano Haidla
jaano.haidla@graanulinvest.com
Telefon 669 9870

Tootmine ja tooraine

Juhatuse liige/CFO

Rain Silivask
rain.silivask@graanulinvest.com
Telefon 669 9870

Finants ja aruandlus

Sekretär-juhatuse assistent

Joanna Pisarkova
joanna.pisarkova@graanulinvest.com
Telefon 6699870

Kontserni pearaamatupidaja

Mari-Ann Kuuskmäe
mariann.kuuskmae@graanulinvest.com
Telefon 669 9874

AS Graanul Invest

Pearaamatupidaja

Kristina Riis
kristina.riis@graanulinvest.com
Telefon 669 9877

OÜ Helme Graanul, AS Pelletiküte,
OÜ Imavere Energia

Raamatupidaja

Agnes Kokk
agnes.kokk@graanulinvest.com
Telefon 521 2139

OÜ Osula Graanul

Personalispetsialist

Ruth Altvälja
ruth.altvalja@graanulinvest.com
Telefon 503 8367

Logistik

Olari Tiide
olari.tiide@graanulinvest.com
Telefon 669 9875

Väikepaki müügijuht

Anneli Peterson
anneli.peterson@graanulinvest.com
Telefon 5567 3505

Kliendihaldur

Kristi Cardenas
kristi.cardenas@graanulinvest.com
Telefon 5344 2237

Energiakaubanduse spetsialist

Martin Saks
martin.saks@graanulinvest.com
Telefon 5621 2015

Elektripaigaldise spetsialist

Imre Drovtar
imre.drovtar@graanulinvest.com
Telefon 5550 6768

Teadus- ja arendusjuht

Peep Pitk
peep.pitk@graanulinvest.com
Telefon 5560 4106

Projekti kontrolli juht

Raido Huberg
raido.huberg@graanulinvest.com
Telefon 5557 1849

Tehnikajuht

Urmo Ariva
urmo.ariva@graanulinvest.com
Telefon 5853 8387

Metsasektori juht

Marti Samsonov
marti.samsonov@graanulinvest.com
Telefon 528 9186

Biomassi ostujuht

Kert Kruusimägi
kert.kruusimagi@graanulinvest.com
Telefon 502 7082

Energiapuu spetsialist

Kaido Saar
kaido.saar@graanulinvest.com
Telefon 506 1910

Kvaliteedi- ja sertifitseerimissüsteemide juht

Mihkel Jugaste
mihkel.jugaste@graanulinvest.com
Telefon 551 9000

Analüütik

Ege Mitt
ege.mitt@graanulinvest.com
Telefon 506 2830

Analüütik

Elena Galagan-Teras ( viibib lapsehoolduspuhkusel)

Töökeskkonnaspetsialist

Renato Okspuu
renato.okspuu@graanulinvest.com
Telefon 506 6645

Äriarendusjuht Beneluxi maades

John Bouterse
john.bouterse@graanulinvest.com
Telefon +31 648 780742